Fasádní studio

Stavíte či rekonstruujete dům a přemýšlíte o výběru nejvhodnější barevné kombinace fasády a dalších doplňků? Nebo byste rádi inovovali stávající vzhled, zateplili objekt, či vyzkoušeli novou barvu interiéru?

Přijďte si vybrat fasádní a interiérové barvy. Čekají na vás profesionálové, kteří vám mimo poradenství nabídnou také zpracování vhodného barevného řešení pomocí vizualizace.

Nebo jen hledáte užitečné informace o jednotlivých produktech, jako jsou fasádní a interiérové barvy nebo fasádní omítky? Pak jste také na správných stránkách. V roce 2007 jsme pro Vás otevřeli nové fasádní studio. Moderní dávkovací zařízení TM300 spolu s počítačovým programem Largo nám umožnuje natónovat až 3500 základních odstínů fasádních, interiérových barev a fasádních omítek .Dále nabízíme natónování vysoceodolných a velmi kvalitních nátěrů na dřevo od německé firmy RELIUS. Novinkou fasádního studia pro sezónu 2013 je zpracování počítačové vizualizace barevných odstínu fasád pro jednotlivé budovy, toto zpracování v dalším kroku nabízí návrh zateplovacího systemu budovy, ve kterém Vám navrhneme ideální způsob jakým provést zateplení Vašeho domu.

Místa působnosti - Městec Králové a okolí, okresHradec Králové, okres Nymburk, Poděbrady, Mladá Boleslav, Jičín, Praha a jejich okolíStavebniny a Betonárna Stylstav

  • kompletní prodej stavebního materiálu
  • rozvoz materiálu na stavbu, včetně skládání hydraulickou rukou
  • výroba a prodej betonových směsí
  • doprava betonových směsí až na stavbu
  • odvoz stavební suti a likvidace na skládce
  • prodej písku a drceného kamene
  • míchání fasádních omítek a barev
  • míchání interiérových barev a lazur na dřevo

Rychlé kontakty
tel.: 325 644 081, 774227863
T.G.Masaryka 948
289 03 Městec Králové
e-mail: info@stylstav.cz

 

Novinky Akce

 
Jiří Školník - Stylstav

T.G.Masaryka 948
289 03 Městec Králové
logo Fasádní studio - fasádní systémy, zateplení, sanace vlhkého zdiva, nátěry na dřevo, interiérové barvy

Fasádní studio - jistota vysoce kvalitního zateplení fasády!

Díky jedinečnému počítačovému programu Vám spočítáme návratnost investic do zateplení domu a budoucí úsporu energií. Vytvoříme Vám grafický návrh barevného ztvárnění Vašeho bytu či domu, zakoupíte u nás omyvatelné barvy na zeď nebo Vám poradíme, jak správně vybrat barvy na dřevo.

Ověřená firma

Jiří 
Školník STYLSTAV s.r.o. - idatabaze.czStavebnictví - idatabaze.cz
 
Zateplení domu a budoucí úsporu energií. Vytvoříme Vám grafický návrh barevného ztvárnění Vašeho bytu či domu, zakoupíte u nás omyvatelné barvy na zeď nebo Vám poradíme, jak správně vybrat barvy na dřevo.