Betonárka

Ceník betonu a betonpumpy

Ceník kameniva

BETONÁRNA Stylstav Městec Králové

V naši betonárně mícháme řady standardních betonových směsí, které jsou osvědčeným řešením pro většinu stavebních projektů. Špičková kvalita použitých materiálů a certifikovaný systém řízení výroby zaručují vysokou kvalitu všech betonových směsí a speciálních produktů.

Námi používané plastifikační přísady, zlepšují či upravují vlastnosti betonových směsí. Díky těmto přísadám je dosahováno stále vyšší kvality betonových konstrukcí. Efektivním snížením obsahu záměsové vody potřebné pro zpracovatelnost je dosaženo větší pevnosti a odolnosti konstrukcí. Speciální metoda ztekucení betonu bez zvýšení podílu vody pomáhá k dosažení nadstandardní rovinatosti plošných konstrukcí, dokonale hutnosti stěnových konstrukcí bez nebezpečí defektů.

Naše betonárna používá hlavní surovinu pro výrobu betonu cement od českého výrobce z cementárny Prachovice.

Používáme betonárnu typu SB 30 s hodinovým výkonem 30m3 čerstvého betonu. Provoz je celoroční, kdy se v zimním období provádí předehřev kameniva v zásobnících a záměsová voda se taktéž používá pžedehřátá. Provoz je řízený automaticky počítačovým systémem ATX 300.

Čerstvý tekutý beton k Vám dopravíme domíchávači betonu o velikosti 7, 8 a 9m3, zavlhlé betonové směsi dovezeme nákladními sklápěči. Dále nabízíme možnost přečerpání betonové směsi čerpadlem PUMI CIFA 25/7m³

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme.